Targi gier planszowych w Essen. Miejsce do ktorego co roku przybywają tysiace graczy z całego świata. Wspólnie z pozostałymi wydawnictwami z PPL prezentowalismy nasze gry na jednym dużym stoisku. 100 metrowy gamesroom zawsze był pełny graczy. W tym roku prezentowaliśmy Thrash'n Roll, Ortusa oraz ukochane pociągi w Cargotrain. cztery dni planszówkowego szaleństwa, nowi gracze, nowe kontakty handlowe. Czym zaowocują tegoroczne targi? Juz wkrótce sięprzekonacie.

Read more...

24 edycja Pionka nie zawiodła. Tym razem nasze stoisko przeżyło istny najazd fanów metalu. A to za sprawą finalnego prototypu Thrash'n Roll, gry która właśnie jest na Kickstarterze. Dziękujemy za opinie i ciepłe słowa oraz deklaracje wsparcie (Piotrek, pamiętamy!). Dodatkowo gracze mogli pograć w Ortusa, którego polską edycję właśnie przygotowujemy - powinna byc gotowa w październiku. I oczywiście nie zabrakło naszych ulubionych pociągów w grze karcianej Cargotrain. Dzięki!.

Read more...

Unpub to impreza poświęcona grom planszowym w fazie projektu. Na konwencie spotykają się projektanci, wydawcy, testerzy po to by prezentować, testować i dyskutować o własnych pomysłach, projektach i prototypach. To własnie tutaj prezentowaliśmy naszą najnowszą grę: Silesia. Gra o Śląsku i po śląsku. I tutaj duża niespodzianka. Mimo wstepnej fazy prototypowej gra została bardzo dobrze przyjęta i ocenona. Daje nam to zapał do kontynuowania prac.

Read more...

Poznański konwent Pyrkon, jak co roku przyciągnął masę ludzi z całej Polski. Wśród nich graczy, którzy po raz pierwszy mieli możliwość zagrać na stosiku PPL (Polish Publishing League), do którego nasze wydawnictwo należy. Tym razem oprócz Cargotrain na naszych stolikach pojawiły się gry holenderskiego wydawnictwa Fable Smith. Dodatkowo gracze mieli możliwość przetestować nasz najnowszy prototyp: Thrash'n Roll. Jak co roku świetna atmosfera, milion śmieszków i dobrych partii.

Read more...

Page 1 of 2